طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی با اتری وب.

وردپرس یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا در طراحی سایت است. وجود امکانات بسیار، انعطاف‌پذیری، مدیریت آسان و … از جمله عواملی هستند که سبب رضایت کاربران از این سیستم شده‌اند. به همین دلیل در سال‌های اخیر شاهد افزایش تقاضای طراحی سایت وردپرس از سوی کسب‌وکارهای بسیاری هستیم.

وردپرس چیست؟

سیستم‌های مدیریت محتوای بسیاری وجود دارند که طراحان سایت با استفاده از آن‌ها به طراحی و مدیریت سایت‌ها می‌پردازند. اما در کنار سیستم‌هایی هم‌چون جوملا، دروپال و سیستم‌های مدیریت محتوای دیگر، وردپرس همواره اولین انتخاب بسیاری از طراحان سایت است.

مزایای سایت وردپرسی:

یکی از مزایای طراحی سایت با وردپرس این است که این سیستم به طور ویژه ای برای موتور های جستجو بهینه شده است و این امکان باعث می شود که در موتور های جستجو مانند گوگل بیشتر دیده شوید. همچنین یکی دیگر از مزایای طراحی سایت وردپرسی این است که کلیه افزونه ها و سیستم مرتب اپدیت و بروزرسانی می شوند. این امر موجب باعث می شود وب سایت شما روز به روز ارتقا یافته و امکانات جدیدی را دریافت کند.
طراحی سایت با وردپرس به هر نوع کسب و کاری این امکان را می دهد که پایگاه آنلاین خود را در اینترنت دایر کند و این طریق کسب و کار خود را گسترش دهند. در واقع طراحی سایت با وردپرس برای کسب و کار های مختلف امکان پذیر است و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
طراحی وب سایت وردپرسی در اتری وب با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود.

سئو عالی :

یکی از مزایای استفاده از طراحی وردپرس در این موضوع است که وب سایت های وردپرسی به صورت پیش فرض با سئو سازگار هستند.

طراحی وب سایت وردپرسی

قیمت طراحی سایت وردپرسی:

برای اینکه بتوانید قیمت طراحی سایت با وردپرس را بهتر تخمین بزنید، بهتر است در این قسمت به عواملی که در قیمت طراحی سایت تاثیر دارند بپردازیم. داشتن یک سایت حرفه ای با ویژگی های متنوع و قابلیت های گسترده به طور قطع از نظر هزینه ها گران تر تمام می شود. قیمت سایت وردپرسی به صورت مجله اینترنتی یا سایت شرکتی ساده، ارزان تر از یک وب سایت فروشگاه اینترنتی خواهد بود. آن دسته از کسب و کارهایی که می ‌خواهند تجارت خود را بزرگ و بزرگ تر کنند، و شهرت و اعتبار برای آن ها بسیار اهمیت دارد، بهترین و پیشرفته ترین نسخه وردپرس را برای طراحی سایت انتخاب می‌ کنند.

یکی از عواملی که در قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر دارد، امکاناتی است که در سایت قرار می گیرد. میزان هاست سایت و دامنه سایت، تک زبانه بودن یا چند زبانه بودن سایت و خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی، عواملی هستند که در قیمت طراحی سایت حرفه ای تاثیر دارند. بهترین شرکت طراحی سایت، علاوه بر این خدمات، مدیریت سایت و پشتیبانی سایت را از نظر پشتیبانی فنی برعهده می ‌گیرند. قیمت خدمات پشتیبانی سایت در طول یک سال، به هزینه ‌های طراحی سایت اضافه می شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مشاوره رایگان

کافیست شما نیازها و کسب و کار خود را برای ما شرح دهید, تا ما براساس آنها به شما بهترین و پرکاربردترین پلتفرم ها و خدمات را معرفی نماید. بسیاری از مشتریان ما بعد از مشاوره متوجه بسیاری از اشتباهاتشان شدند و در انتخاب مسیر تجدید نظر کردند .

09304336965

fa_IR